Risale-i Nur

Risale' i Nur bilgisayar versiyonu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.1 MB
  • Version
  • Dil Türkçe
  • Firma nurunsozu.com
Risale-i Nur' un bilgisayar ortamında okunabilmesini sağlayan bir programdır. Program içerisinde; Latin harflerle sözler mecmuasının tamamı, Osmanlıca sözlerin altıncı söz'e kadar olan bölümü, Risale-i Nur Külliyatının müellifi Bediüzzaman Said Nursi'nin
Risale-i Nur' un bilgisayar ortamında okunabilmesini sağlayan bir programdır. 

Program içerisinde; Latin harflerle sözler mecmuasının tamamı, Osmanlıca sözlerin altıncı söz'e kadar olan bölümü, Risale-i Nur Külliyatının müellifi Bediüzzaman Said Nursi'nin (R.A.) kaldığımekanları üç boyutlu fotoğrafları. İngilizce sözler'in onuncu söz'e kadar olan bölümü. Entegre lügat: Yeşil renkte kelimelerin üstüne tıklayarak anında manasını görebilirsiniz. Kelimenin lügat manası hemen o kelimenin üstünde görüntünlemktedir. Lügatı kapamadan kaldığınız yerden okumaya da devam edebilirsiniz. 

Osmanlıca okumada kolaylık sağlamaktadır. Risale-i Nur' u orjinalinden okurken eğer takıldığınız kelime olursa fareyi üstüne getirmeniz yeterli olacaktır. Kelimenin latin harflerle karşılığını görebilirsiniz. 

Hyperlink özelliği sayesinde ise Risale-i Nur'da ismi  geçen diğer bölümler mavi renkte yazılmıştır. Üstüne tıklayarak o bölüme geçebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Risale-i Nur indir